полная-со-стороны-Джека-невозмутимость (ifc) wrote,
полная-со-стороны-Джека-невозмутимость
ifc

 • Music:

День Космонавтики без Ивано-Франковска

он не заработал миллион

Увы, мои дорогие сожыжысты, надпись на демотиваторе уже не соответствует действительности. Папуасы Новой Гвинеи знают этого парня, а вот жители Ивано-Франковска - нет. Иначе чем можно объяснить тот факт, шё вместо празднования Дня Космонавтики у них сегодня запланирована "высадка аллеи памяти Небесной Сотни"?

Нет, я понимаю, рагули, положившие свои жизни за то, шёбы президэнтом Руины вместо жадного Вити стал щедрый Петя, таки достойны аллеи памяти. Но почему именно 12 апреля, а не, скажем, на Пасху? Высадили бы в следующее воскресенье, оно как-то по настроению больше подходит. Христово Воскресение, жизнь вечная.

Однако, таки нет. Почему - одному Ивану Франко известно, но он уже умер и нам не скажет. Есть, впрочем, надежда ещё кое на кого из живущих, кто, будучи несколько местным, может объяснить суть происходящего нам, недоукраинцам и сторонникам клятых москалей. Это непременно надо читать на языке оригинала.

Якщо, за визначенням бацьки Лукашенки, білоруси ті ж росіяни, тільки зі знаком якості, то на моє тверде переконання, галичани ті ж самі росіяни, тільки браковані. Являючись рушійною силою майданних переворотів, вони що раз помиляються і що раз вважають себе прАвими. То Дух Майдану Помаранчевої революції почав смердіти, то Атмосфера "революції гідності" себе не виправдала, але Галичина готує на сю осінь… черговий Майдан. Спочатку ми боролись з засиллям олігархів, на гроші тих самих олігархів, але незабаром знову будемо боротись не відомо ще з ким, призначивши тимчасово сторожовим псом нашої гідності президента-олігарха.

Мені видається, що той "Рошен" буде занадто гірким, хоча повидим, Україна – країна сміливих експериментаторів. Наші експерименти зводяться до народного "що би не робити, лиш би не робити"...

...Можна вважати гуцульську прихильність до вирощування цибулі чи редиски на Майдані проявом чистої екології, але хто би пояснив нашим селянам, що чим вища цибуля тим нижчий курс гривні на міжбанку? Галичани радіють кредиту від МВФ ніби то манна небесна і віддавати гроші не обов'язково. Про обвал гривні українські канали ТБ повідомляють між іншим, рикошетом між сенсаційними викриттями зловживань попередників. Прем'єр упевнено заявляє, що буде ще гірше і впевнений в народній терплячості. Чого народ буде терпіти злидні не зовсім ясно, мабуть тому що гідний. Гідний мати ту владу за яку з'їв багато безкоштовного печення і випив багато чаю з дивних трав.


Это просто необходимо прочесть полностью. Рекомендую.

И да, всех, кто не живёт в Ивано-Франковске (или живёт, но не рагуль) - с Днём Космонавтики!
Tags: нет вестей от бога, сын земли, хорошо сказал!
Subscribe

promo ifc march 19, 2012 10:41 59
Buy for 50 tokens
Первое правило Клуба - вы можете рассказывать о Клубе, кому посчитаете нужным. И так часто, как захотите. Второе правило Клуба - никаких правил. UPD (май'14). Пора изменить второе правило Клуба таки пришла. Связано это с тем, что некоторое время назад я начал писать…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments